dinsdag 12 december 2017 Inloggen
Zoeken:  Go
 
 
Geen aankomende events...

 

 

Capelle Ranking...
... hier vind u de huidige stand van de Capelle Ranking. Door een andere editie kiezen kunt u de uitslagen zien van voorgaande rankings.

Per 30 december 2008, zijn de deelnemers die minimaal 4 keer hebben meegedaan aan het huistoernooi speelgerechtigd voor de Masters, mits behorend bij de beste 16.
Bij onvoldoende gekwalificeerde spelers worden leden van Capelle SPC op invitatie toegevoegd.

Gedurende de zomermaanden geen ranking masters maar elke dinsdag 8-9-10 ball huistoernooi.

Editie
Uitslag masters: 1. Kevin Jansen
2. Wiresh Laloe
3. Hoa Nguyen
4. Jordi Wattimena
De gemarkeerde spelers zijn gekwalifiseerd voor de masters.
Dit betreft de eerste 16 spelers die minimaal 4 keer meegespeeld hebben.


 
 Speler24 jan (8)31 jan (9)7 feb (10)14 feb (8)18 feb (9)21 feb (9)28 feb (10)3 mrt (10)6 mrt (8)13 mrt (9)20 mrt (10)27 mrt (8)Totaal
Wiresh Laloe98798680938782
Rick Wong87880970887878
Elroy Janssen67664777746875
Hoa0900980701081061
Kevin Jansen01080010080710053
Michael Rotermundt47463634444352
Jorrit Rogaar73670600756451
Pascal de Smit107070000089950
Floris Robbemont08962376300044
Arco van der Velden046102300630640
Chris Pronk007807801000040
Jordi Wattimena04360340536438
Jeroen van Loon05070097000028
Mirjam Alfons30070200470326
Elise00000703075325
Kashing Lui00500070006725
Yiu-fai80606400000024
Bart000000100760023
Mike de Haan00000000077721
Anthony Cheung0010000010000020
Duncan van Loon06600000006018
Aniel Pharboe000010800000018
Ivan Labrovic00000350403015
Ellen Gouw00005040000615
Stefan Osnabrug00007007000014
Toan43003003000013
Joram Hensens00000000700613
David Uljee00000000607013
Frank Spinnewijn00000000600612
Stefan Teske00003008000011
Viktor Bronneberg00000000600511
Kai30007000000010
Gill Taytelbaum00004060000010
Chris Bakker00406000000010
Api00000000004610
Anna Huang0000003060009
Danny0000600300009
Key-Fey Wong0000000009009
Olivier0000000900009
Sahin Sayim0000800000008
Sigfried Janga0000000080008
Navin Ramkhelawan0000700000007
Martijn Loot0000700000007
Donk7000000000007
Benjamin Hamburger0070000000007
Ayhan0000070000007
Feng0070000000007
Dylan Dasar7000000000007
Harvey0000000000077
Erik0000000030306
Ernst Jan0000060000006
Cedric Infanzon0000600000006
Raymond Lattuperissa0000060000006
Tjeerd0000600000006
Rong5000000000005
Ruard Doorje0000000500005
Gijs0000050000005
Ben0000000400004
Kevin Chou0000040000004
Ruud Maes0000003000003
Ronald Douwen0000003000003
Adam Kierniecki0000300000003
Andre0000000030003
Francis0000000300003



 




   


      



     



     

 
© 2009 SPC Capelle i.s.m. Arco van der Velden en Çakti Aswan